Menu

Služby a řešení Cloudu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
businessapps-w

Business Applications

Zrychlit podnikové procesy, zefektivnit pracovní postupy a vést projekty tak, aby dosahovaly požadovaných výsledků.

microsoft office-365

Microsoft | Office 365

Office 365 kombinuje nástroje sady Microsoft Office s cloudovými službami Microsoftu nové generace, které usnadňují komunikaci a spolupráci – Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Office Online a Skype for Business Online – a pomáhají uživatelům být prostřednictvím internetu produktivní prakticky odkudkoli.

cloud management services

Služby Cloud managementu

Poskytování včasné, rychlé a účinné globální zákaznické podpory, urychlování technického rozvoje a migrace, začleňování a přijímání nových uživatelů.

skykick-migrate-manage

Skykick | Migrace a Řízení

Skykick nabízí výkonnou sadu produktů ze skupiny služeb a řešení cloudu poskytující migraci, zálohování a řízení cloudu. SkyKick Migration Suite pomáhá IT partnerům automatizovat kompletní migrační projekty Office 365 od počátku až po jejich kompletaci.

communication collaboration

Komunikace & Spolupráce

Umožněme našim týmům, aby společně efektivněji a bezpečněji překonávaly geografická omezení.

dropbox-business

Dropbox Business

Služba Dropbox Business umožňuje vašemu týmu pracovat odkudkoliv a synchronizovat důležité soubory se všemi zařízeními. Výkonné nástroje pro správu vám pomohou maximalizovat hodnotu vašeho účtu a převzít kontrolu nad informacemi organizace. Sdílení složek a dkazů vám usnadní veškeré organizační procesy.

ibm-connections

IBM | Připojení

Tato platforma pro digitální spolupráci otevírá vaší firmě nové možnosti. Pomocí nástrojů online spolupráce a integrovaných webových funkcí elektronické pošty mohou týmy pracovat a objevovat inovativní uživatelský design, využívat analýzy sociálních sítí a osobní asistenční funkce, které jsou podporovány kognitivní výpočetní technikou IBM.

nomadesk

Nomadesk | Sdílení souborů

„Nomadesk“ je komerční produkt společnosti NOMADESK, který poskytuje snadný a bezpečný způsob sdílení, synchronizace a zálohování souborů. Umožňuje jednotlivcům a týmům zabezpečit, synchronizovat, sdílet a zálohovat data bez omezení či změny formátu, takže k souborům máte vždy přístup, i když nejste připojení k internetu.

infrastructure

Infrastruktura

Posílit strukturu organizace s cílem snížit náklady, rizika a nároky na zdroje a přitom poskytnout vyšší výnosy, podporu, spolehlivost a efektivitu provozu.

acronis-backup-cloud

Acronis | Backup Cloud

Aplikace Acronis Backup Cloud je určena pro resellery, hostingové společnosti a poskytovatele cloudových služeb na trhu Ingram Micro Cloud Marketplace, kteří chtějí využívat nejnovější softwarové produkty společnosti Acronis a poskytovat svým zákazníkům služby typu zálohování či revitalizace systému po havárii.

ibm softlayer

IBM | Softlayer

Softlayer vám poskytuje nejvýkonnější cloudovou infrastrukturu. Jedná se o jednu platformu s datovými centry po celém světě, která je integrovaná a automatizovaná díky privátní síti a správě systému a nabízí nejširší nabídku služeb cloud computingu.

microsoft azure

Microsoft Azure

Microsoft Azure poskytuje model IAAS (Infrastruktura jako služba), díky kterému mohou reselleři využívat širokou nabídku služeb a snadno je také prostřednictvím Cloudu poskytovat koncovým zákazníkům. Vaše jediná starost je výběr služeb, které skutečně potřebujete a pouze které vám následně budou fakturovány.

security

Zabezpečení

Chránit citlivá data, posílit obchodní kontinuitu, dosáhnout shody s právem a zákony a zabezpečit klíčové podnikové systémy.

symantec endpoint protection cloud

Symantec | Endpoint Protection Cloud

Symantec Endpoint Protection Cloud je cloudové řešení pro správu podniků tržního typu, které chtějí zabezpečit firemní a koncová zařízení (počítače, notebooky, tablety, mobilní telefony a servery) na různých platformách (Windows, Mac, Android, iOS) z jedné konzoly.

Rádi byste začali obchodovat v oblasti cloudu?

Potřebujete pomoc s výběrem správného řešení?

Náš tým expertů je tu pro vás, aby vám pomohl.

contact support
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
COLOR SCHEME Unlimited color options are avaliable via Options Panel.