Menu

Služby a řešení Cloudu

businessapps-w

Business Applications

Zrychlit podnikové procesy, zefektivnit pracovní postupy a vést projekty tak, aby dosahovaly požadovaných výsledků.

microsoft office-365

Microsoft | Office 365

Office 365 kombinuje nástroje sady Microsoft Office s cloudovými službami Microsoftu nové generace, které usnadňují komunikaci a spolupráci – Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Office Online a Skype for Business Online – a pomáhají uživatelům být prostřednictvím internetu produktivní prakticky odkudkoli.

cloud management services

Služby Cloud managementu

Poskytování včasné, rychlé a účinné globální zákaznické podpory, urychlování technického rozvoje a migrace, začleňování a přijímání nových uživatelů.

skykick-migrate-manage

Skykick | Migrace a Řízení

Skykick nabízí výkonnou sadu produktů ze skupiny služeb a řešení cloudu poskytující migraci, zálohování a řízení cloudu. SkyKick Migration Suite pomáhá IT partnerům automatizovat kompletní migrační projekty Office 365 od počátku až po jejich kompletaci.

communication collaboration

Komunikace & Spolupráce

Umožněme našim týmům, aby společně efektivněji a bezpečněji překonávaly geografická omezení.

dropbox-business

Dropbox Business

Služba Dropbox Business umožňuje vašemu týmu pracovat odkudkoliv a synchronizovat důležité soubory se všemi zařízeními. Výkonné nástroje pro správu vám pomohou maximalizovat hodnotu vašeho účtu a převzít kontrolu nad informacemi organizace. Sdílení složek a dkazů vám usnadní veškeré organizační procesy.

ibm-connections

IBM | Připojení

Tato platforma pro digitální spolupráci otevírá vaší firmě nové možnosti. Pomocí nástrojů online spolupráce a integrovaných webových funkcí elektronické pošty mohou týmy pracovat a objevovat inovativní uživatelský design, využívat analýzy sociálních sítí a osobní asistenční funkce, které jsou podporovány kognitivní výpočetní technikou IBM.

nomadesk

Nomadesk | Sdílení souborů

“Nomadesk” je komerční produkt společnosti NOMADESK, který poskytuje snadný a bezpečný způsob sdílení, synchronizace a zálohování souborů. Umožňuje jednotlivcům a týmům zabezpečit, synchronizovat, sdílet a zálohovat data bez omezení či změny formátu, takže k souborům máte vždy přístup, i když nejste připojení k internetu.

infrastructure

Infrastruktura

Posílit strukturu organizace s cílem snížit náklady, rizika a nároky na zdroje a přitom poskytnout vyšší výnosy, podporu, spolehlivost a efektivitu provozu.

acronis-backup-cloud

Acronis | Backup Cloud

Aplikace Acronis Backup Cloud je určena pro resellery, hostingové společnosti a poskytovatele cloudových služeb na trhu Ingram Micro Cloud Marketplace, kteří chtějí využívat nejnovější softwarové produkty společnosti Acronis a poskytovat svým zákazníkům služby typu zálohování či revitalizace systému po havárii.

ibm softlayer

IBM | Softlayer

Softlayer vám poskytuje nejvýkonnější cloudovou infrastrukturu. Jedná se o jednu platformu s datovými centry po celém světě, která je integrovaná a automatizovaná díky privátní síti a správě systému a nabízí nejširší nabídku služeb cloud computingu.

microsoft azure

Microsoft Azure

Microsoft Azure poskytuje model IAAS (Infrastruktura jako služba), díky kterému mohou reselleři využívat širokou nabídku služeb a snadno je také prostřednictvím Cloudu poskytovat koncovým zákazníkům. Vaše jediná starost je výběr služeb, které skutečně potřebujete a pouze které vám následně budou fakturovány.

security

Zabezpečení

Chránit citlivá data, posílit obchodní kontinuitu, dosáhnout shody s právem a zákony a zabezpečit klíčové podnikové systémy.

symantec endpoint protection cloud

Symantec | Endpoint Protection Cloud

Symantec Endpoint Protection Cloud je cloudové řešení pro správu podniků tržního typu, které chtějí zabezpečit firemní a koncová zařízení (počítače, notebooky, tablety, mobilní telefony a servery) na různých platformách (Windows, Mac, Android, iOS) z jedné konzoly.

Rádi byste začali obchodovat v oblasti cloudu?

Potřebujete pomoc s výběrem správného řešení?

Náš tým expertů je tu pro vás, aby vám pomohl.

contact support
COLOR SCHEME Unlimited color options are avaliable via Options Panel.